Teledysk Kroolik Underwood Teraz i Tutaj

Kolejny klip dla RPS Enterteyment

O wykonanie teledysku do piosenki Kroolika Underwooda – Teraz i Tutaj poprosiło nas wydawnictwo muzyczne RPS Enterteyment. W naszej siedzibie w Poznaniu stworzyliśmy scenariusz teledysku, który dopasowaliśmy do scenerii. Wokalista z entuzjazmem odniósł się do naszej wizji, biorąc udział w dopasowaniu kolorystyki planu zdjęciowego do klimatu utworu.

Video w dwóch miastach: Gniezno i Poznań

Podczas niesamowicie napiętego dnia zdjęciowego, nasza ekipa kręciła ten klip w Gnieźnie i Poznaniu. Gniezno ugościło nas niesamowitą scenerią, gdzie występujące w teledysku BMW mogło idealnie wkomponować się w polską przyrodę. Przeszkodą było bardzo ostre, poranne światło i silny wiatr. Póbował on dość skutecznie przeszkodzić w wykonaniu stabilnych ujęć jadącego samochodu. W Gnieźnie powstały tam również sceny imprezy…kręcone w samo południe!

Po zmroku przenieśliśmy się na kolejny plan zdjęciowy. Tym razem miejscem na teledysk był Poznań. Ugościło nas tam pełne świateł wesołe miasteczko, nadając filmowi bajkowy klimat.

 

Zaawansowany sprzęt

Do stworzenia teledysku użyliśmy naszej ulubionej kamery – Blackmagic Ursa Mini 4k. Materiał został nagrany w raw. Przy większości scen teledysku użyliśmy gimbala DJI Ronin.

 

Scenariusz, reżyseria: Przemysław Mielniczuk
Zdjęcia: Przemysław Mielniczuk
Asystent: Kuba Brencz
Postprodukcja: Przemysław Mielniczuk
Realizacja: październik 2017

To nie jedyny nasz klip dla Kroolika Underwooda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *